Prodej a pronájem komerčních boxů

Výhody komerčních boxů JM Park Moravany

moderní novostavba

výborná dopravní dostupnost jak na dálniční spojení, tak do centra Brna

flexibilita – využití pro maloobchod, sklad, distribuční centrum, drobnou výrobu atp.

energeticky velmi úsporné, nízké provozní náklady

Hlavní myšlenou projektu je vybudování moderního komerčního areálu na jihu Brna, poblíž ulice Vídeňská s nabídkou prodeje podnikatelských boxů. Boxy jsou vhodné pro firmy hledající prostory pro obchodní činnost, skladování nebo drobnou výrobu. Příležitost i pro investory na pronájem. Stavba byla 7.12.2022 úspěšně zkolaudována.

Některé prodané boxy si lze i pronajmout.

Dispozice

Projekt se skládá z výstavby dvou komerčních hal, ve kterých bude vymezeno celkem 11 jednotek (boxů) se samostatným vjezdem a vstupem. V přední části objektu je umístěna administrativní dvoupodlažní část, v zadní části pak hala. Hlavní nosná konstrukce hal je tvořena železobetonovou prefabrikovanou konstrukcí. Fasáda je tvořena z tepelně izolačních panelů. Celá stavba je navržena jako energeticky velmi úsporná.

Dispozičně jsou boxy rozděleny na administrativní část a skladovací s možností lehké výroby. Administrativní část je přes dvě podlaží propojených vnitřním schodištěm. V přízemí je umístěn showroom nebo kancelář, zázemí pro zaměstnance a sociální zázemí. V patře pak kancelář, sklad a sociální zázemí. Užitnou plochu lze případně rozšířit vestavbou patra v části haly.

Součástí prodeje je vlastní parkovací plocha před jednotkou a v případě potřeby je možno přikoupit další parkovací stání v přilehlém parkovacím objektu.

Projekční kancelář

ATX Architekti, s.r.o., www.atxarchitekti.cz

 

Kontaktujte nás